Regulamin korzystania z dmuchańców

Regulamin korzystania z dmuchanych urządzeń 

 

 1. Przed wejściem na urządzenia należy zapoznać się Regulaminem.
 2. Przeznaczenie urządzeń jest rekreacyjno-rozrywkowo-sportowo-kulturalne.
 3. Korzystający z urządzeń podporządkowują się pracownikom Centrum Sportu Raszyn (dalej CSR) wskazanym do obsługi urządzeń.
 4. Każdy użytkownik powinien cechować się dobrym stanem zdrowia.
 5. Urządzenia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat, o wzroście maksymalnym 160 cm chyba, że pracownik CSR zadecyduje inaczej.
 1. Osoby małoletnie mogą korzystać z zabawek dmuchanych tylko za zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów.
 2. Opiekunowie są zobowiązani do wytłumaczenia dzieciom nie umiejącym czytać ze zrozumieniem zasad użytkowania.
 3. Na urządzenia mogą wchodzić dzieci w ubraniach pozbawionych ostrych elementów (zamki błyskawiczne, ćwieki, spinki do włosów itp.). Pracownik CSR prosić o zdjęcie takiej części garderoby lub odmówić wstępu na zabawkę.
 4. Dziecko korzystające z urządzenia powinno zdjąć okulary, wisiorki i naszyjnik lub schować je pod bluzkę). Pierścionki, zegarki, telefony komórkowe, odtwarzacze, pieniądze i inne cenne lub ostre przedmioty prosimy pozostawić u rodziców lub opiekunów.
 5. Dziecko, korzystające z urządzenia, musi mieć zdjęte buty i musi mieć założone skarpetki. Zjeżdżanie w rajstopach spowoduje ich zniszczenie, a zabawa boso grozi otarciami. Należy wyjąć z kieszeni wszystkie rzeczy, które w czasie zabawy mogą wypaść. Sugerujemy dzieciom ubranie się w miękkie dresy.
 6. W przypadku złego samopoczucia należy natychmiast zaprzestać korzystania z atrakcji i niezwłocznie poinformować pracownika CSR.
 7. Stwierdzając jakiekolwiek nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzenia należy niezwłocznie poinformować pracownika CSR.
 8. Po stwierdzeniu opadania któregokolwiek elementu urządzenia NAKAZUJE się natychmiastowe opuszczenie urządzenia.
 9. Zakazuje się wchodzenia, napierania ciałem, uderzanie i przeskakiwanie burt i ścian bocznych urządzeń.
 10. Zabrania się przepychania, spychania, odpychania innych użytkowników.
 11. Nie wolno skakać, biegać, rozpychać się, zjeżdżać inaczej niż na plecach nogami skierowanymi w dół (dotyczy zjeżdżalni).
 12. Należy zjeżdżać pojedynczo i nie zjeżdżać na innych użytkowników, którzy wcześniej zjechali znajdują się na dole zjeżdżalni (dotyczy zjeżdżalni).
 13. Na terenie urządzeń zabawowych obowiązuje zakaz spożywania wszelkich produktów nie wyłączając napoi i słodyczy, a zwłaszcza cukierków, gum do żucia i lizaków!!!
 14. Maksymalna liczba przebywających osób na urządzeniu to 10 dzieci.
 15. Pracownik CSR może rozdzielić dzieci, by uniknąć zagrożenia bezpieczeństwa. W przypadku dużego zagęszczenia dzieci, pracownik może dzielić dzieci na grupy i wpuszczać na urządzenia na określony czas.
 16. Jednocześnie mogą zjeżdżać obok siebie trzy osoby (dotyczy zjeżdżalni).
 17. Za szkody wyrządzone celowo lub przez nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu lub poleceń pracowników CSR odpowiedzialność ponoszą użytkownicy lub – w przypadku niepełnoletnich – ich opiekunowie.
 18. Zabronione jest przebywanie w pobliżu urządzeń elektrycznych napędzających urządzenia – może to grozić porażeniem elektrycznym.
 19. Za łamanie regulaminu pracownik CSR może nakazać wcześniejsze opuszczenie urządzenia.
 20. ŻYCZYMY WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKOM MIŁEJ I BEZPIECZNEJ ZABAWY!