Aerobik aktualny grafik

Harmonogram zajęć fitness  hali sportowej Centrum Sportu Raszyn

 

Sala Fitness

Sala Wielofunkcyjna

Koszt zajęć uzależniony jest od ilości zajęć w tygodniu:

1 x w tygodniu        90 zł

2 x w tygodniu        110 zł

3 x w tygodniu      130 zł

OPEN                     170 zł

 

Wejście jednorazowe (bez limitu)   30 zł

Opis zajęć

 

ABT (Abdominal, Buttocks, Thights)

Zajęcia ukierunkowane na dolne partie ciała: brzuch, pośladki, uda. Trening umożliwia wzmocnienie mięśni brzucha, wysmuklenie ud i ujędrnienie pośladków. Wykonywany jest przy użyciu różnorodnego sprzętu tj. hantle, piłki, taśmy, bosu.

BODY BALL / PIŁKI

Zajęcia z wykorzystaniem dużej piłki o średnicy 55 – 75 cm. Ćwiczenia na piłce poprawiają równowagę oraz wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy. Zajęcia o niskiej intensywności, ale niosące wiele korzyści, również po przebytych urazach i przy dolegliwościach kręgosłupowych.

TRX

Ćwiczenia z masą własnego ciała, do których wykorzystuje się zestaw specjalnych, regulowanych pasów. Zajęcia przeznaczone są dla osób o dużej sprawności fizycznej.

INTERWAŁ/ TABATA

Połączenie naprzemiennego wykonywania intensywnych ćwiczeń wydolnościowych z ćwiczeniami wzmacniającymi (body sculpt) o mniejszej intensywności. Taki trening przynosi efekty (spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności) w znacznie krótszym czasie.

PILATES

Trening oparty na metodzie Pilatesa. Wzmacnia mięśnie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem głębokich mięśni brzucha, miednicy i grzbietu. Pilates kształtuje nawyk utrzymania prawidłowej postawy ciała, poprawia czucie głębokie i uczy efektywnego oddechu połączonego z wykonywanymi ruchami.

STEP

Zajęcia prowadzone z wykorzystaniem platformy-stepu, oparte na wysiłku aerobowym i układach choreograficznych. Zajęcia poprawiają koordynacje i pamięć ruchową, a również kształtują i wzmacniają dolne części ciała.

 

TBC (Total Body Conditioning)

Kompleksowy zestaw ćwiczeń obejmujący wszystkie partie mięśniowe i wszechstronnie wzmacniający ciało. Podczas zajęć wykorzystywane są przybory takie jak hantle, taśmy, ciężarki na nogi, bosu, piłki.

 

ZUMBA

Fuzja tańca i aerobiku oparta na dynamicznej i ekscytującej kombinacji rytmów latynoskich. Proste kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej zabawy. Poprawia kondycję, napawa optymizmem i wprawia w doskonałe samopoczucie, które zostaje na długo po zajęciach.